قوانین و مقررات

 

دوست عزیز! خواهشمند است به صورت کامل موارد زیر را مطالعه بفرمائید. رعایت این مطالب برای همه کاربران الزامیست . ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بیمه از سوی کاربر است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

: قـوانین مهم

 

محصولاتی که در این مکان به فروش می رسند محصولات فیزیکی نبوده و منحصرا فقط بیمه نامه های مختلف ارائه می شود . هر بیمه نامه ای که از این محل خریداری می شود تابع شرایط عمومی و اختصاصی همان بیمه نامه است که توسط شرکت بیمه ی صادرکننده تهیه و به تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسیده است . در این سایت اگر سفارش به صورت آنلاین باشد مسئولیت ارائه ی اطلاعات صحیح برای صدور بیمه نامه بر عهده ی کاربر است. لذا مسئولیت هرگونه اشتباهِ وی در ورود اطلاعات که منتهی به صدور اشتباهِ بیمه نامه و در نتیجه ضرر و زیان کاربر یا این کارگزاری شود، بر عهده ی مشتری می باشد .در این صورت، کاربر باید ظرف 48 ساعت اشتباه صورت گرفته در ورود اطلاعات به بیمه نامه را کتباٌ به کارگزاری بیمه متذکر شده و درخواست اصلاح بیمه نامه و صدور الحاقیه را بنماید.

در صورتی که کاربر این کار را انجام ندهد، وی می پذیرد که مسئولیت اشتباه بعد 48 ساعت از کارگزاری ساقط و به وی منتقل خواهد شد.در حال حاضر ایمیل kargozarebimehh@gmail.com و شماره تلفن 02833347186 و شماره همراه 09120960621راه های ارتباطیِ کارگزاری رسمی با همه کاربران میباشد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک و یا ایمیل و یا برقراری تماس تلفنی تحت عنوان کارگزاری رسمی بیمه ، از هر راه ارتباطی دیگری تخلف و در حکم سوء استفاده از نام کارگزاری است و البته پیگرد قانونی دارد و این کارگزاری مسئولیتی در قبال زیان ناشی از آن نخواهد داشت.تمامی قیمت های ارائه شده در سامانه از طرف نمایندگان بیمه وشعب بیمه اعلام میشود و چنانچه تخفیفی از طرف باما بیمه بر روی قیمت ها اعمال شود، به کاربر اعلام خواهد شد. از آنجا که محصولات ارئه شده در این اپلیکیشن از سوی شرکت های بیمه می باشد، انصراف از دریافت بیمه نامه منوط به قوانین داخلی شرکت صادر کننده ی بیمه میباشد.

 

زمان صدورو تحویل بیمه نامه :

 

1 - تمام در خواست های خرید بیمه که در ساعات اداری به باما بیمه ارسال میشود، در اولین روز کاری بعد از ثبت درخواست در دست اقدام قرار میگیرد.بامابیمه تمام تلاش خود را خواهد نمود تا بیمه ها با محدودیت زمانی را در اولویت قرار داده و در زمان کوتاه تری پیگیری نمایند.

2 - چنانچه درخواست مشتری به هرعنوان امکان عملی شدن را نداشته باشد، بامابیمه ملزم بوده در اولین فرصت ممکن کاربر را مطلع سازد و نسبت به عودت وجه پرداختی کاربر اقدام نماید.

3 - کاربرموظف است در هنگام ثبت درخواست خریدبا اگاهی کامل و اطلاع از شرایط بیمه نامه ی درخواستی خود اطلاعات مورد نیاز جهت خرید بیمه نامه ی جدید را به دقت وارد نماید و در هنگام تحویل بیمه نامه ی جدید نسبت به تحویل بیمه نامه ی قبلی اقدام نماید. چنانچه اطلاعات ارسالی توسط کاربر دارای هرگونه ایرادی باشد یا در هنگام تحویل بیمه نامه ی جدید ، بیمه نامه ی قبلی تحویل نگردد، درخواست خرید کاربر غیر معتبر بوده و بامابیمه حق پیگیری جهت جبران ضرر و زیان احتمالی را برای خود محفوظ می داند. بدیهی است ، در صورت نبود شرایط ذکر شده ، بیمه نامه تحویل داده نمیشود.

4 - کاربران میتوانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای دریافت سفارش خود وارد نمایند و در این صورت تحویل گیرنده هنگام دریافت میبایست کارت شناسایی ارائه نمایند.

5 - تمامی بیمه نامه های صادر شده در بامابیمه، کاملا مطابق با درخواست مشتری صادر میشود.تمامی مواردی که مشتری در هنگام خرید در سیستم های بامابیمه،اعم از وبسایت و اپلیکیشن وارد می نماید، از جمله سابقه ی عدم خسارت،سطح پوشش های مالی و جانی مورد درخواست، پوشش های جانبی تکمیلی بیمه نامه و دیگر موارد انتخابی ، به عنوان درخواست قطعی مشتری تلقی شده و تمام مسئولیت ناشی از انتخاب های انجام شده بر عهده ی مشتری می باشد.

 

حفـاظت اطـلاعات :

 

باما بیمه متعهد است در حد توان از حریم شخصی شما محافظت نماید و نیز جدیدترین تکنولوژی های موجود جهت حفظ اطلاعات شما استفاده نماید. شایان ذکر است تمامی مطالب ارائه شده توسط باما بیمه مانند متن ها، طرح های گرافیکی، لوگو، موارد قابل دانلود،کپی و تمامی محتوای تولید شده توسط باما بیمه به عنوان اموال این واحد محسوب میشود حق هر گونه استفاده از آنها در انحصار کاگزاری بیمه میباشد.

 

درگاه اینترنتی پرداخت :

 

کاربر موظف است جهت نهایی نمودن سفارش ، مبلغ بیمه نامه خود را از طریق درگاه پرداخت اپلیکیشن و درون سایت www.bamabimeh.com بصورت آنلاین پرداخت نماید و در این صورت نهایی نمودن درخواست منوط به پرداخت آنلاین نمی باشد.

 

انصراف از خـرید :

 

کاربر میتواند در هر مرحله قبل از پرداخت مبلغ بیمه نامه، از خرید خود انصراف دهد. چنانچه درخواست انصراف پس از پرداخت مبلغ بیمه از طرف مشتری اعلام شود و بیمه ی درخواستی مشتری صادر شده باشد، عودت وجه منوط به قبول شرکت بیمه جهت ابطال بیمه خواهد بود، در غیر این صورت عودت وجه مقدور نمی باشد. کلیه خدمات و محتواهای ارائه شده در بیمه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است چنانچه تغییراتی در خدمات ارائه شده و یا قوانین این کارگزاری در آینده اتفاق بیافتد در همین صفحه منتشر شده و به اطلاع همه کاربران خواهد رسید.